Tek Rruga Sitki ÇiÇo Shitet Dupleks 3+1 Me Hapsira Te Bollshme ! - 104m2

Pjesërisht e mobiluar
75,000€

  • Rruga Sitki Çiço
  • 1017
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAK08233 - Ne rrugen Sitki Cico, siper Brrylit midis Bulevardit Zhan Dark dhe rruges Hoxha Tahsim, shitet apartament dypleks 3+1 ne katin e 5 te nje pallat egzistues. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte, ne katin e pare: ambjent ndenje-ngrenie dhe gatimi, nje ambient tjeter ndenje dhe nje tualet, ne katin e siperm jane: dhome gjumi matrimoniale, dhome femijesh, tualet dhe nje ballkon. Ky apartament ka shume punime ekstra dhe arredim mjaft cilesor dhe bashkohore duke qene se edhe pronari eshte arkitekt dhe ka shfrytezuar cdo gje ne menyren me te mire. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje duke bere qe te kete ndricim natyral gjithe kohen. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e qete dhe ofron shume facilitete si shkollave, kende lojrash dhe sherbimeve te ndryshme tregtare dhe shplodhese si markete, bar-restorante, linja urbane etj. Apartamenti ka dokumentacion te rregullt hipotekor.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona Materniteti i Ri
Rruga Rruga Sitki Çiço
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

61,500€
Cmim i diskutueshem

68,000€

Okazion!!! Ne Tufine, Shitet Penthouse 3+1 + Verande Pe... - 138m2
Tufine - Rruga Myslym Keta

OKAZION!!! Ne Tufine, Shitet Penthouse 3+1 + Verande Per Vetem 490 euro/m2! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte (te fundit) te nje pallati te ri te...

69,500€

71,000€

Prane Maternitetit Ri, Shitet Super Apartament 1+1 Me S... - 79m2
Materniteti i Ri - Bajram Curri Boulevard

Prane Maternitetit Ri, Shitet Super Apartament 1+1 Me Shume Diell!!! Apartamenti ndodhet ne nje nderttim te ri gjashte katesh i sapo perfunduar me cil...

E RE
81,000€
Perballe Ish Restorant Durresit, Shitet Apartament 3+1... - 93m2
Medrese - Rruga Gjon Buzuku

Perballe Ish Restorant Durresit, ne katin e katert te nje pallati ekzistues 5 katesh te mirembajtur, shitet apartament 3+1 me planimetri te rregullt d...