Jepet me qera 2+1 ne Bllok prane "11 Janarit" - 90m2

E mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga Andon Zako Çajupi
  • 121
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK082326 - Ne pjesen e qete te bllokut prane shkolles “11 Janari” jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka strukture te rregullt dhe organizohet ne nje koridor qe ndan hapsirat, kalohet ne ambjentin e ngrenies qe ka bashkangjitur edhe hapsiren e gatimit dhe ngrenies ka dalje ne nje ballkon te bollshem, pastaj kemi dy dhoma gjumi njera matrimoniale dhe tjetra per femije. Apartamenti ka nje tualet me dritare. Orientimi eshte lindje dhe perendim duke e bere te kete ndricim te bollshem natyral. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me cdo gje te nevojshme. Zona ne te cilen ndodhet eshte zona me e mire e bllokut per banim pasi eshte mjaft e qete dhe ka shume facilitete afer si kopshte, shkolla, markete, qendra shendetesore, klinika te ndryshme etj. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Blloku
Rruga Rruga Andon Zako Çajupi
Viti i ndërtimit 1997
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

500€ / muaj
Tek Petro Nini, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 93m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Ymer Kurti

Perballe shkolles “Petro Nini Luarasi” jepet me qira apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne katin e 6-te te nje pallati te mireadministruar me ashenso...

450€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 1+1 !! - 63m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte...

550€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra !! - 88m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Nje nje rezidence mjaft cilesore ne Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira super apartament 2+1 per zyra. Apartamenti ndodhet ne kati e 5-te dh...