Shitet apartament 2+1 ne zonen me te qete te Bllokut!!! - 90m2

E mobiluar
150,000€

  • Rruga Andon Zako Çajupi
  • 546
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK082325 - Ne pjesen e qete te bllokut prane shkolles “11 Janari” shitet apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati me ashensor me siperfaqe te hipotekuar (neto) 90m². Apartamenti ka strukture te rregullt dhe organizohet ne nje koridor qe ndan hapsirat, kalohet ne ambjentin e ngrenies qe ka bashkangjitur edhe hapsiren e gatimit dhe ngrenies ka dalje ne nje ballkon te bollshem, pastaj kemi dy dhoma gjumi njera matrimoniale dhe tjetra per femije. Apartamenti ka nje tualet me dritare. Orientimi eshte lindje dhe perendim duke e bere te kete ndricim te bollshem natyral. Zona ne te cilen ndodhet eshte zona me e mire e bllokut per banim pasi eshte mjaft e qete dhe ka shume facilitete afer si kopshte, shkolla, markete, qendra shendetesore, klinika te ndryshme etj. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Blloku
Rruga Rruga Andon Zako Çajupi
Viti i ndërtimit 1997
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

139,700€
Cmim i diskutueshem

150,000€

Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ideale I... - 110m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues buze rruge me pamje fantastike. Apartamenti org...

650€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te... - 130m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Bllok, jepet me qira super apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mireadministruar ne qendren H...

E RE
700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 125m2
Blloku - Blloku

Ne Bllok, prane Ambasades Daneze, jepet me qira apartament 2+1+2, ne katin e peste te nje pallati te ri, te mireadministruar dhe te pajisur me sistem...