Shitet 2+1 tek Pedriatia !!! - 95m2

E pa mobiluar
90,000€

  • Rruga Kongresi i Manastirit
  • 313
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK082250 - Tek Pedriatia shitet apartament 2+1 ne katin e 7 te nje pallati te vitit 2005 me ashensor. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim me drite lindje dhe jug. Organizohet ne nje koridor qe ndan hapsirat ne nje sallon te bollshem ndenje me ambjent te madh gatimi ngrenie me dritare me vete. Salloni i ndenjes ka nje ballkon te madhe e me pamje te lire nga Dajti. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, nje dhome gjumi te madhe matrimoniale me nje ballkon te vogel francez dhe nje dhome tjeter gjumi per femije. Ka nje tualet te bollshem. Zona ku ndodhet eshte e qete dhe ka prane shume facilitete si kopshte , shkolla, spitale, markete, linja urbane etj. Cmimi i reklamuar eshte per pronen e pamobiluar. Me mobilim shitet 5000Euro me shume. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 95m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Xhamlliku
Rruga Rruga Kongresi i Manastirit
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 7

Tipare

Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
88,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !! - 104m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Tek 5 Maji, ne kompleksin Alb Edil, shitet apartament 2+1+2 tualete ne ndertim te ri teper cilesor. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te...

93,000€

97,000€

Tek Bulevardi I Kasharit, Shitet Super Apartament 2+1 I... - 102m2
Yzberisht - Boulevard Kashar

Ne Bulevardin e Ri te Kasharit shitet super apartament 2+1 i sapo investuar. Apartamenti gjendet ne katin e 8 te nje pallati 8 katesh te mireadministr...

80,000€

85,000€

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1 Me Shume... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rugen "Dritan Hoxha" prane ProCredit Bank, shitet apartament 2+1 me shume drite, me nje siperfaqe prej 96 m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te te nje pal...