Tek Ish Ekspozita, Shitet Dyqan !! - 39m2

E mobiluar
65,000€

  • Rruga Komuna e Parisit
  • 178

Përshkrimi i pronës

REFAK082198 - Ne Blv. Bajram Curri, perball ish Ekspozites shitet ambient biznesi me siperfaqe te hipotekuar 39m. Ambienti eshte gjysem bodrum me tre shkalle, openspace dhe ka 1 tualet. Prona ndodhet ne nje zone te preferuar per aktivitete te ndryshme si dyqane, zyra, farmaci etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per vizite ne prone dhe informacione me te detajuara rreth saj, na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 39m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Blv. Bajram Curri
Rruga Rruga Komuna e Parisit
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

350€ / muaj
Cmim i diskutueshem

400€ / muaj

Te Bulevardi Bajram Curri, Jepet Me Qira Ambient Biznes... - 67m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Te bulevardi Bajram Curri, mbi Alfa Bank prane Pallatit me Shigjeta jepet me qira njesi tregtare per biznes me siperfqe 67 m2 ne katin e 2 te nje pall...

60,000€
Tek 5 Maji, Shitet Ambient Komercial, Mundesi Shume E M... - 50m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Tek 5 Maji, Prane Concord Center Shitet ambient komercial ne nje nder komplekset me te mire te zones. Ambienti me siperfaqe 50.4 m2 ndodhet ne katin...

E RE
65,000€

67,000€

Tek Fresku, Shitet Ambient Komercial !! - 35m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Tek Fresku ne rrugen Shefqet Kuka, shitet ambient komercial me siperfaqe 35.10 m2 ne katin e pare te nje pallati ndertim i vitit 2007. Ambienti eshte...