Jepet me qera magazine - 1850m2

E pa mobiluar
1,850€ / muaj

  • 41

Përshkrimi i pronës

REFAK081650 - Ne zonen e Kombinatit jepet me qira magazine e madhe me siperfaqe 640m2 dhe siperfaqe e tokes ku shtrihet 1850m. Mund te perdoret per magazinime te ndryshme, per zhvillime aktiviteti si fasoneri, ushqimore dhe shume bisnese te tjera. Ka akses ne rruge dhe mundesi parkimi. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 1850m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Premium
Kati 1
Zona Kombinat
Rruga
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 0

Tipare

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme