Ne Qender te Tiranes, Shitet Apartament 2+1 - 77m2

E pa mobiluar
138,000€

  • Kavaja Street
  • 470
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK081644 - Ne Qender te Tiranes ne fillim te Rruges se Kavajes shitet super apartament ne nje ndertim te ri me parametra bashkekohore dhe cilesore. Apartamenti ka siperfaqe totale 77m² dhe organizohet ne nje koridor qe ndan hapesirat, hapesira e ndenjes me ambient ngrenie dhe ballkon te bollshem, dy dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim dhe ka orientim Jug dhe veri-perendim duke e bere te kete ndricim te bollshem natyral. Zona ku ndodhet eshte mjaft e mire per banim dhe investim. Keto prona mund te perdoren edhe per qira per zyra/ klinika/ qira ditore/ banim etj pasi ndodhen ne qender te Tiranes dhe kane cilesi ne ndertim dhe hapesirat e perbashketa. Pra ne cdo aspekt keto prona jane investim i mire. Gjithashtu mund te ofrohen edhe poste parkimi ne shitje qe nuk perfshihen ne cmimin e reklamuar. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 77m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 6

Tipare

Ashensor Ballkon Tualet me Dritare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

129,000€

139,000€

Prane Gjimnazit Partizani, Shitet Apartament 2+1 Super... - 102m2
Qender - Rruga 4 Dëshmorët

Prane Gjimanit Partizani shitet apartament 2+1 me siperfaqe 102 m2. Apartamenti gjendet ne katin e 3 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar me as...

E RE
138,000€
Tek Bulevardi Zogu 1, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Oka... - 115m2
Blv. Zogu i Pare - Zogu I Boulevard

Ne Bulevardin Zogu I, Shitet Apartament 2+1 me planimetri perfekte pa kende dhe metra te cuar dem. Ky apartament ndodhet ne nje nga pallatet me te mir...

E RE
120,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Kavajes, Shitet Apartament 2+1 I Investuar!! - 83m2
Rr. e Kavajes - Rruga Mihal Ciko

Tek Rruga Kavajes, Shitet Apartament 2+1 I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues te mireadministruar dhe me shkalle...