Shitet Apartament 2+1 plot drite tek Restorant Durresi - 94m2

E mobiluar
95,000€

  • Rruga Ferit Xhajko
  • 1001
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAK081552 - Prane restorant Durresit shitet apartament 2+1 ne pallat te ri me 2 ashensor ne katin e 6 te nje pallati 8 katesh. Apartamenti organizohet ne nje korridor te vogel qe te con ne hapesiren e ndenjes dhe gatimit me dalje ne nje ballkon te madh te bollshem. Ne dy dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare. Apartamenti orientohet jug dhe perendim duke e bere te kete ndricim natyral te bollshem gjate gjithe dites. Shitet i mobiluar. Zona ku ndodhet eshte mjaft e mire per banim me shume facilitete prane dhe linja urbane. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 94m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Restorant Durresi
Rruga Rruga Ferit Xhajko
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
88,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !! - 104m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Tek 5 Maji, ne kompleksin Alb Edil, shitet apartament 2+1+2 tualete ne ndertim te ri teper cilesor. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te...

93,000€

97,000€

Tek Bulevardi I Kasharit, Shitet Super Apartament 2+1 I... - 102m2
Yzberisht - Boulevard Kashar

Ne Bulevardin e Ri te Kasharit shitet super apartament 2+1 i sapo investuar. Apartamenti gjendet ne katin e 8 te nje pallati 8 katesh te mireadministr...

80,000€

85,000€

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1 Me Shume... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rugen "Dritan Hoxha" prane ProCredit Bank, shitet apartament 2+1 me shume drite, me nje siperfaqe prej 96 m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te te nje pal...