Tek ish-Ekspozita Shitet Ambient Biznesi - 71m2

E pa mobiluar
210,000€

  • Rruga Nikolla Jorga
  • 80

Përshkrimi i pronës

REFAK081358 - Ne zonen e Ish-Ekspozites shitet ambient biznesi ne katin zero ne brezin e dyte ne pallat te ri. Ambienti eshte nje hapsire drejtekendeshe e rregullt me siperfaqe neto 70.38 m² pa kollona me nje tualet. Faqa ballore eshte gjitha fasade xhami. Ka qepen te brendshem, kondicionim cilesor, sistem kamerash. Eshte shume e pershtatshme per klinika te ndryshme, zyra, dyqan etj. Zona ku ndodhet ka dendesi ne banore dhe shume levizje te tjera me mundesi shume te mire per te zhvilluar biznese te ndryshme. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 71m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Ish Ekspozita
Rruga Rruga Nikolla Jorga
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

200,000€
Cmim i diskutueshem

220,000€

Tek Ali Demi, Shitet Ambient Komercial Buze Rruges Krye... - 74m2
Ali Demi - Ali Demi

Ne zonen e Ali Demit prane Kompleksi Vindi shitet ambient komercial buze rruges kryesore i cili ka funksionuar si restorant. Restoranti ndodhet ne kat...

E RE
206,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Me Hapesira Te Bolls... - 148m2
Yzberisht - Rruga Joklin Persi

Ne Yzberisht, Prane Big Market shitet njesi biznesi me siperfaqe bruto 148 m2 dhe neto 124 m2 ne katin 0 te nje pallati 8 katesh ndertim i vitit 2013....

185,000€

210,000€

Prane Pazarit Te Ri Shitet Ambient Duplex, Me Cmim Okaz... - 145m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Shitet ambient duplex i pershtatshem per zyra kontabiliteti, web design, call center, avokatie, administrimi, parukeri, qender estetike, klinike, loka...