Ne fillim Te Myslym Shyrit, Shitet Ambient Komercial !! - 39m2

E mobiluar
195,000€

  • Rruga Reshit Çollaku
  • 58

Përshkrimi i pronës

REFAK08093 - Prane Albtelekom, ne rrugen “Myslym Shyri” shitet ambient biznesi me siperfaqe 38.55m² ne katin zero te nje pallati te ri. Ambienti ka fasade te madhe xhami ballore. Eshte nje mundesi shume e mire per tu shfrytezuar per shume biznese te ndryshme nga lokale e dyqane po edhe zyra, famaci, klinike dentare etj. Zona ku ndodhen eshte nje zone qendrore, lehtesisht e aksesueshme dhe me levizje te konsiderueshme. Ky ambient eshte nje opsion shume I mire edhe per investitore ne prona pasi jepet lehtesisht me qera. Ambientet kane dokumentacion te rregult hipotekore. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni The Right Deal +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 39m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 0
Zona Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Rruga Rruga Reshit Çollaku
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Zyre Openspace !!! - 40m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Shyqyri Bërxolli

Tek Myslym Shyri, ne Rrugen Shyqyri Berxholli , jepet me qira zyre ne katin e pare te nje pallati te ri te administruar , me siperfaqe 40 m2. Zyra ka...

900€ / muaj
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Ambient Per Biznese !! - 175m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Myslym Shyri

Tek Zona e Myslym Shyrit, ne Rrugen Nikolla Lena, jepet me qira Ambient, ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 175 m2 per cdo lloj Biznes...

2,000€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra!!! - 185m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Sami Frashëri

Ne Myslym Shyri, Prane Drejtorise Se Policise, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra!!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri dhe te pajisur me...