Shitet Ambient Komercial ne Bllok! - 35m2

E pa mobiluar
103,000€

  • Rruga Sami Frashëri
  • 130

Përshkrimi i pronës

REFAK08039 - Ne rrugen “Sami Frasheri”, shitet ambient komercial. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje godine 5-kateshe. Investimet ne ambient jane mjaft cilesore. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte mjaft e preferuar per shkak se ndodhet ne zemer te Bllokut dhe ka prane shume facilitete te ndryshme sherbimesh dhe tregtare pra eshte mjaft aktive ne fushen ekonomike. Ambienti mund te perdoret per klinike dentare, studio avokatie ose noterie dhe shume sherbime te tjera. Ambienti ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Pervec siperfaqes se brendshme prej 35 m prona ka edhe 11m siperfaqe te jashtme. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 35m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 0
Zona Blloku
Rruga Rruga Sami Frashëri
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Verandë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
99,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Bllok, Prane Fakultetit Juridik, Shitet Garsoniere E... - 47m2
Blloku - Rruga Milto Tutulani

Ne Zonen e Bllokut, prane Fakultetit Juridik, shitet garsoniere e sapo investuar totalisht nga e para. Apartamenti ndodhet ne kati e 3 te nje pallati...

97,000€

99,000€

Ne Bllok, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim !! - 51m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Bllok, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri te mireadministruar dhe i pajisur me as...

100,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Ambient Per Zyra, Me Cmim... - 55m2
Qender - Rruga Qemal Stafa

Ne Qender, prane 9-katsheve, shitet ambjent per zyra, me cmim nen referencen e zones. Ambjenti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese, te profilizuar pe...