shitet 2+1 - 111m2

E pa mobiluar
190,000€

  • Rruga Myslym Shyri
  • 4

Përshkrimi i pronës

REFAK08036 - Prane zones se Myslym Shyrit, shitet nje apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te 2018. Organizohet si me poshte: Salloni i ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit,te pajisur, nje dhome gjumi martesore, nje dhome gjumi femijesh, 2 Tualete dhe nje ballkon. Te gjitha dhomat lidhen ndermjet tyre nepermjet korridorit te bollshem. Orientimi i apartamentit eshte nga Veri-Perendimi. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, me punime tejet cilesore, dritaret jane te gjitha dopjoxham. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte lehtesisht e aksesuesheme nga dy linja autobusi urban, ka shkolla 9-vjecare dhe te mesme shume prane, kopshte private dhe shteterore. Mundesi parkimi ne katet -1 -2 -3 me pagese 25 mije euro

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 111m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Myslym Shyri
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 10

Tipare

Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
192,000€
Zyrë - 39m2
Myslym Shyri - Rruga Reshit Çollaku

Ne fillim te Myslym Shyrit shitet ambjent komercial me siperfaqe 38.5 m2. Ambjenti eshte i shfrytezuar aktualisht si bar-kafe. Vendodhja e ambjentit e...

Shitje
190,000€
Apartament 2+1 - 120m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Shitet apartamenti 2+1 ne zonen e rruges se Elbasanit prane Lion Park. Apartamenti ka siperfaqe 111 m2 neto, ndodhet ne katin e 5 ne nje pallatet me t...

Shitje
183,000€
Apartament 2+1 - 108m2
Blloku - Blloku

Ne zemer te Bllokut shitet apartament 2+1 ne katin e 3 te banimit te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe te hipotekuar 108m2 dhe o...