shitet super 3+1 te drejtoria e policise - 127m2

E pa mobiluar
210,000€

  • Rruga Sami Frashëri
  • 3

Përshkrimi i pronës

REFAK08033 - Prane Drejtorise se Policise, rruga "Sami Frasheri", shitet apartament 3+1 ne katin e 6 te banimit te nje pallati te ri dhe cilesor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te madh ndenje me ambjent gatimi dhe ngrenie dhe njerin nga ballkonet, tre dhoma gjumi dy prej te cilave me ballkone perkatese, dy tualete dhe nje hapsire depo dhe lavanteri. Apartamenti ne zonen e ndenjes dhe gjumit eshte i shtruar me parket lisi masiv mjaft cilesor, gjithashtu ka shtrimin nen dysheme me tuba bronci per sisteme qendrore ngrohje- ftohje. Orientimi i apartametit eshte Jug-Lindje qe mundeson ndricim natyral gjithe kohen. Apartamenti ofron nje pamje spektakolare te Tiranes. Apartamenti shitet i pamobiluar. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nga me te mirat e Tiranes, per qetesine, sigurine dhe gjithe facilitetet qe ofrohen ne sherbime, edukim, transport etj. Pallati eshte i mire administruar. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 127m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 12
Zona Drejtoria e Policise
Rruga Rruga Sami Frashëri
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
170,000€
RESERVED
Apartament 3+1 - 135m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

OKAZION!!! Shitet 3+1+2+ 2(GARAZHDE)Ambjenti ndodhet ne Zonen e liqenit prane Kopeshtit Zoologjik. Pallati eshte ndertim super cilesor pajisur dokumen...

Shitje
205,000€
Te Liqeni Shitet Apartament 3+1 Me Pamje Fantastike!! - 150m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Prane Liqenit te Tiranes, ne rrugen Sami Frasheri, shitet super apartament 3+1+2 ne katin e nente te nje ndertimi te ri. Ka organizim perfekt dhe cdo...