Shitet 2+1 tek sholla e baletit - 115m2

E pa mobiluar
118,000€

  • Rruga Petro Nini Luarasi
  • 9

Përshkrimi i pronës

REFAK08018 - Prane Shkolles Baletit shitet Apartament 2+1, ne katin 5 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte:koridor qe ndan ambjentet, sallon ndenje me ambjent ngrenie dhe dalje ne nje ballkon te madh, ambjent gatimi te vecuar, dhome cifti, dhome femijesh, 2 tualete njeri nga te cilet eshte me dritare . Apartamenti eshte i kendshem dhe me nje palnimetri shume te mire. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ndodhet vetem 1 minut nga qendra dhe preferohet pasi disponon te gjitha lehtesirat e mundshme,stacion urbani, shkolla, supermarkete, etj . Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Shkolla e Baletit
Rruga Rruga Petro Nini Luarasi
Viti i ndërtimit 2001
Kate Gjithsej 5

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
120,000€
Shitet Apartament 2+1 + 2 Afer Qendres ! - 102m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Rruga Petro Nini Luarasi ne zonen e Shkolles se Baletit , Shitet Apartament 3+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apart...

Shitje
125,500€
Shitet Apartament Komod 2+1+2 Me Hapesire Te Bollshme... - 128m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Rruga Petro Nini Luarasi, ne zonen e Shkolla e Baletit, Shitet Apartament 2+1+2 me Strukture te rregullt dhe me hapesira te bollshme, me orientim P...

Shitje
110,000€
Ne Don Bosko, Tek Vizion+, Shitet Apartament 2+1+2, 105... - 113m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin me te preferuar ne Don Bosko, Tek Vizion+, Shitet Apartament 2+1+2. Apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 105.8 m2 dhe ndodhet ne katin...