Perballe Shkolles Sami Frasheri, Jepet Me Qira Super Apartament I Investuar 2+1+2+ Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim! - 102m2

E mobiluar
1,200€ / muaj

  • Rruga Çerçiz Topulli
  • 34
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAJ697330 - Perballe Shkolles Sami Frasheri, Jepet Me Qira Super Apartament I Investuar 2+1+2+ Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim! Apartamenti organizohet nga nje korridor , salloni dhe kuzhina me siperfaqe te bollshme , 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete . Apartamenti eshte totalisht i investuar duke perfshire elektroshtepiake te reja, mobilimi , sisteme kondicionimi ne cdo dhome dhe sallon , tualetet etj. Ndodhet ne katin e 4 te nje ndertim te ri me ashensor. Apartamenti ka nje vendodhje te shkelqyer me akses te drejtperdrejte ne rruget kryesore te qendres te qytetit si dhe ofron facilitete te ndryshme per nje jetese sa me komode dhe te qete. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin (+355) 0674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 102m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Rruga Çerçiz Topulli
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 10

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
850€ / muaj
Tek Rruga E Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 2+1 M... - 151m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Rruga e Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati 8 katesh, me ashensor. Pron...

215,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 108m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar, Dhe Me Mundesi Shfrytezimi Dhe Tarracen !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10...

1,200€ / muaj
Te Rruga E Dibres, Jepet Me Qira Apartament Me Hapesira... - 180m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga e Dibrës

Ne Qender, tek Rruga e Dibres, jepet me qira apartament i pershtatshem per zyra. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mireadministruar...