Te Liqeni Thate, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 !! - 96m2

E mobiluar
650€ / muaj

  • Rruga Peti
  • 76

Përshkrimi i pronës

REFAJ697228 - Te Liqeni Thate, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 !! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga nje korridor shperndares , salloni dhe kuzhina , 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i investuar. Orientimi i apartamentit Jug-Lindje. Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode dhe te qete. Ne cmim perfshihet dhe nje garazhd me siperfaqe 18m2. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 96m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament
Kati 3
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Rruga Peti
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 6

Tipare

Garazh Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
600€ / muaj
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Tota... - 72m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Selita e Vjetër

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire per sa i perket nivelit te jeteses, qete...

750€ / muaj
Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parki... - 81m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Eduard Mano

Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parkim Te Perfshire Ne Cmim !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 6 katesh. Prona ka n...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Kopshtit Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1, T... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Selita e Vjetër

Prane Kopshtit Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Totalisht I Mobiluar! Apartamenti me siperfaqe totale 108 m2, ndodhet ne katin e pare banim dhe...