Te Ish Stacioni Trenit, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1! - 123m2

Pjesërisht e mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga Karl Gega
  • 88

Përshkrimi i pronës

REFAJ697211 - Te Ish Stacioni Trenit, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 123m2 bruto dhe 109m2 neto , organizohet nga nje korridor shperndares , sallonin me siperfaqe te bollshme, kuzhina, 2 dhoma gjumi si dhe tualeti me dritare. Apartamenti eshte i investuar dhe ka sistem kondicionimi ne cdo dhome dhe sallon. Orientimi eshte Jug-Lindje. Apartamenti mund te perdoret per banim ose per ambient zyre. Zona ku ndodhet apartamenti ka shume facilitete te nevojshme per nje jetese sa me te mire. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 123m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament
Kati 3
Zona Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Rruga Rruga Karl Gega
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 10

Tipare

Ashensor Më shumë se një Ballkon Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Avid Jepet Me Qira Dyqan!!! - 23m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Kompleksi Avid Prane Bulevardit Jepet Me Qira Dyqan, I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej...

550€ / muaj
Ne Qender, Jepet Me Qira Super Papafingo E Investuar! - 82m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Maliq Muço

Ne Qender, Jepet Me Qira Super Papafingo E Investuar! Papafingo organizohet nga nje sallon , kuzhina , dhoma e gjumit , 1 tualet me dritare dhe veran...

300€ / muaj
Cmim i diskutueshem

500€ / muaj

Prane Rruges Jordan Misja, Jepet Me Qira Ambjent Biznes... - 70m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Prane Rruges Jordan Misja, Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Me Pamje Nga Rruga!!! Ambjenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile te ndertuar ne vitin 2013. Ka...