Te Spring Residence ne Vasil Shanto Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Hapesire Te Bollshme!!! - 120m2

E pa mobiluar
241,000€

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 20
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAJ696991 - Te Spring Residence ne Vasil Shanto shitet super apartament 2+1+2!! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120m2 bruto - 102m2 neto. Orientimi i apartamentit eshte lindje, perendim. Spring Residence eshte nje projekt multifunksional me 2 kate parkim nentokesor ne zemer te qytetit, me nje fasade teresisht ekologjike dhe te gjelberuar . Akses direkt me Bulevardin Gjergj Fishta dhe e rrethuar nga facilitete te ndryshme per nje jetese sa me komode dhe te sigurt. Prane residences ka shkolla, universitete , kopshte , supermarkete etj. Apartamenti eshte nje mundesi e shkelqyer investimi dhe banimi. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 .

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 10
Zona Vasil Shanto
Rruga Bulevardi Gjergj Fishta
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 5

Tipare

Ashensor Ballkon Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pronë Rezidenciale

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

238,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Sarande, Buze Detit, Shitet Super Apartament 2+1 Ne... - 82m2
Saranda - Rruga Butrinti

Ne Sarande, Buze Detit, Shitet Super Apartament 2+1 Ne Ionian Bay Luxury Resort!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje prej resorteve me lukso...

248,000€
Cmim i diskutueshem
Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 2+1, Me Sipe... - 124m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim te nje kompleksi te ri ne...

222,000€
Ne Vasil Shanto, Te Spring Residence, Shitet Super Apar... - 111m2
Vasil Shanto - Bulevardi Gjergj Fishta

Te Spring Residence, ne Vasil Shanto, shitet super apartament 2+1+2!! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 111m2 bruto - 95m2 neto. Orientimi i apartamen...