Te Spring Residence, Ne Vasil Shanto Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!!! - 111m2

E pa mobiluar
222,000€

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 2
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAJ696989 - Te Spring Residence, ne Vasil Shanto, shitet super apartament 2+1+2!! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 111m2 bruto - 95m2 neto. Orientimi i apartamentit eshte Lindje-Perendim. Spring Residence eshte nje projekt multifunksional me 2 kate parkim nentokesor ne zemer te qytetit, me nje fasade teresisht ekologjike dhe te gjelberuar . Akses direkt me Bulevardin Gjergj Fishta dhe e rrethuar nga facilitete te ndryshme per nje jetese sa me komode dhe te sigurt. Prane residences ka shkolla, universitete , kopshte , supermarkete etj. Apartamenti eshte nje mundesi e shkelqyer investimi dhe banimi. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 111m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Vasil Shanto
Rruga Bulevardi Gjergj Fishta
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 10

Tipare

Ashensor Ballkon Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pronë Rezidenciale

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
225,000€
Prane Ish-Shushices,Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Apartam... - 95m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Margarita Tutulani

Prane ish-Shushices, tek Stadiumi Dinamo shitet apartament 2+1 me gatim te vecuar. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues me ori...

230,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kopshti Botanik,Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar... - 108m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik,ne Rrugen Selite e Vjeter shitet apartament 2+1+2 tualete i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati pes...

226,000€
Cmim i diskutueshem
Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 2+1, Me Orie... - 113m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim te nje kompleksi te ri ne...