Te Spring Residence, Ne Vasil Shanto Shitet Super Apartament 2+1+2!! - 110m2

E pa mobiluar
220,000€

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 10
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAJ696987 - Te Spring Residence, ne Vasil Shanto shitet super apartament 2+1+2!! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110m2 bruto dhe 94m2 neto. Orientimi i apartamentit eshte Lindje-Perendim. Spring Residence eshte nje projekt multifunksional me 2 kate parkim nentokesore ne zemer te qytetit , me nje fasade teresisht ekologjike dhe te gjelberuar . Akses direkt me Bulevardin Gjergj Fishta dhe e rrethuar nga facilitete te ndryshme per nje jetese sa me komode dhe te sigurt. Prane residences ka shkolla, universitete , kopshte , supermarkete etj. Apartamenti eshte nje mundesi e shkelqyer investimi dhe banimi. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Vasil Shanto
Rruga Bulevardi Gjergj Fishta
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 10

Tipare

Ashensor Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pronë Rezidenciale

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
225,000€
Prane Ish-Shushices,Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Apartam... - 95m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Margarita Tutulani

Prane ish-Shushices, tek Stadiumi Dinamo shitet apartament 2+1 me gatim te vecuar. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues me ori...

E RE
210,000€
Prane Shkolles Baletit, Shitet Apartament 2+1+Post Park... - 102m2
Shkolla e Baletit - Rruga Zonja Curre

Prane Shkolles Baletit, Shitet Apartament 2+1+Post Parkimi, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte !! Apartamenti ndodhet ne katin e tete banim te nje nd...

230,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kopshti Botanik,Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar... - 108m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik,ne Rrugen Selite e Vjeter shitet apartament 2+1+2 tualete i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati pes...