Ne Autostraden Tirane-Durres, Jepet Me Qira Super Kapanon Perfekt Per Aktivitete Te Ndryshme Tregtare!!! - 2214m2

E mobiluar
5,700€ / muaj

  • Ura Gjoles
  • 43

Përshkrimi i pronës

REFAJ696898 - Ne Autostraden Tirane-Durres, Prane Ures Se Gjoles, Jepet Me Qira Super Kapanon Perfekt Per Aktivitete Te Ndryshme Tregtare!!! Kapanoni organizohet ne 6 Zyra dhe 5 Tualete. Sipërfaqe totale e ndërtimit eshte 1900m², nga të cilat 1425 m² ka kati 0 dhe 475 m² ka kati i zyrave 1. Sipërfaqja totale e truallit eshte 2214m², nga të cilat 789 m² janë të shfrytëzushme brenda rrethinës. Godina eshte ndertuar ne vitin 2022. Zona ku ndodhet kapanoni eshte nje zone strategjike perfekte sepse lidhet për 5 minuta me Autostradën Tiranë-Durrës dhe Tiranë-Shkodër, eshte rreth 20-25 min larg nga Qendra e Tiranës, 7 min nga Fushë Kruja dhe 4 min nga Rinasi. Ky kapanon eshte nje mundësi perfekte per mjete të rënda, fabrikë, magazinë, etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 2214m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres
Rruga Ura Gjoles
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 2

Tipare

I sapo investuar Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

993,000€
Tek Prestige Industrial Park, Shitet Super Njesi Biznes... - 1000m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Picar

Tek Prestige Industrial Park, Shitet Super Njesi Biznesi Per Magazinim!!! Prestige Industrial Park eshte parkun me i ri industrial dhe modern, me stan...