Tek Shallvaret, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Investuar!!! - 76m2

E pa mobiluar
650€ / muaj

  • Taiwan Bridge
  • 149
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAJ696816 - Tek Shallvaret, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Investuar!!! Apartamenti organizohet nga nje korridor shperndares, dy dhoma gjumi, salloni, kuzhina dhe nje tualet me dritare. Apartamenti eshte i sapo investuar dhe ndodhet ne nje pallat ekzistues ne katin e 4. Apartamenti eshte 76m² neto. Mund te sherbeje per ambient zyrash pasi zona ku ndodhet ka te gjitha facilitetet e nevojshme dhe po ashtu shume afer qendres se Tiranes, eshte e favorshme si per biznes ashtu dhe per banim. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 76m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Taiwan Bridge
Viti i ndërtimit 1990
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë I sapo investuar Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Kopshtit Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1, T... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Selita e Vjetër

Prane Kopshtit Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Totalisht I Mobiluar! Apartamenti me siperfaqe totale 108 m2, ndodhet ne katin e pare banim dhe...

650€ / muaj

700€ / muaj

Te Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobi... - 110m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Te Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!!! Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit...

215,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 108m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar, Dhe Me Mundesi Shfrytezimi Dhe Tarracen !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10...