Tek Shallvaret, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Investuar!!! - 76m2

E pa mobiluar
650€ / muaj

  • Taiwan Bridge
  • 149
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAJ696816 - Tek Shallvaret, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Investuar!!! Apartamenti organizohet nga nje korridor shperndares, dy dhoma gjumi, salloni, kuzhina dhe nje tualet me dritare. Apartamenti eshte i sapo investuar dhe ndodhet ne nje pallat ekzistues ne katin e 4. Apartamenti eshte 76m² neto. Mund te sherbeje per ambient zyrash pasi zona ku ndodhet ka te gjitha facilitetet e nevojshme dhe po ashtu shume afer qendres se Tiranes, eshte e favorshme si per biznes ashtu dhe per banim. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 76m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Taiwan Bridge
Viti i ndërtimit 1990
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë I sapo investuar Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

700€ / muaj
Prane Shkolles Se Baletit Jepet Me Qera Super Apartamen... - 95m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane shkolles se Baletit tek Njesia Bashkiake nr.2 jepet me qera super apartament 2+1 i pa dhene me pare me qera, totalisht i mobiluar me cilesi dhe...

750€ / muaj
Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parki... - 81m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Eduard Mano

Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parkim Te Perfshire Ne Cmim !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 6 katesh. Prona ka n...

215,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 108m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar, Dhe Me Mundesi Shfrytezimi Dhe Tarracen !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10...