Tek Rruga Kavajes, Shitet Apartament 1+1 Me Vendndodhje Perfekte!!! - 73m2

E mobiluar
124,100€

  • Kavaja Street
  • 937
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAJ696811 - Tek Rruga Kavajes, Shitet Apartament 1+1 Me Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 73m² dhe neto prej 64.98m². Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 11 katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti organizohet ne: korridorin shperndares, sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, dhomen e gjumit matrimoniale dhe nje tualet. Orientimi i apartamentit eshte nga Veri-Lindje. Zona ne te cilen ndodhet prona eshte nje mundesi shume e mire banimi ose investimi, per shkak te vendndodhjes ne rrugen e Kavajes prane globe, aksesi ne levizje, si ne kembe po ashtu edhe ne linje urbane, gjithashtu ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal Properties ne numrin 067 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 73m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ashensor I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

126,000€

129,500€

Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 1+1 Me Plani... - 70m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje kompleksi te ri ne...

118,000€
Cmim i diskutueshem

122,000€

Tek Bulevardi I Ri, Shitet Super Apartament 1+1 Me Orie... - 80m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - New Boulevard Tirana

Tek Bulevardi I Ri, Ne "Rezidencen Avid" Shitet Super Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt Gati Per Banim !!! Apartamenti lokalizohet ne nje kompleks te...

120,000€
Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira T... - 83m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti me siperfaqe totale prej 82.6 m2 dhe siperfaqe neto prej 7...