Tek Rruga Kavajes, Shitet Apartament 1+1 Me Vendndodhje Perfekte!!! - 73m2

E mobiluar
124,100€

  • Kavaja Street
  • 937
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAJ696811 - Tek Rruga Kavajes, Shitet Apartament 1+1 Me Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 73m² dhe neto prej 64.98m². Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 11 katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti organizohet ne: korridorin shperndares, sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, dhomen e gjumit matrimoniale dhe nje tualet. Orientimi i apartamentit eshte nga Veri-Lindje. Zona ne te cilen ndodhet prona eshte nje mundesi shume e mire banimi ose investimi, per shkak te vendndodhjes ne rrugen e Kavajes prane globe, aksesi ne levizje, si ne kembe po ashtu edhe ne linje urbane, gjithashtu ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal Properties ne numrin 067 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 73m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ashensor I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

128,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Inv... - 75m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, Tek Rezidenca San Paulo Shitet Super Apartament 1+1 Ideal Per Investim. Apartamenti me siperfaqe bruto 75.4m2 dhe siperfa...

115,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 1+1+... - 86m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 1+1+Post parkimi Me Pamje, Me Strukture Te Rregullt. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 85.7...

121,000€
Tek Kompleksi Asl 2, Shitet Apartament 1+1 Me Strukture... - 71m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Sadik Petrela

Tek Residenca Asl2, Shitet apartament 1+1 me strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te banimit me siperfaqe totale 71.1m² dhe s...