Ne Bllok, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Super Pamje Dhe I Sapo Investuar!!! - 115m2

E mobiluar
1,400€ / muaj

  • Rruga Brigada e VIII
  • 107
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAJ696794 - Ne Bllok, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Super Pamje Dhe I Sapo Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar, i pajisur me ashensor, ndertim i vitit 2008. Apartamenti eshte i sapo investuar dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me hapesira te bollshme me dalje ne verande qe ofron nje pamje fantastike nga qyteti i Tiranes, gatimi i vecuar, 2 dhomat e gjumit ku njera prej tyre me ballkon, tualeti dhe lavanderia. Apartamenti ka nje lokacion perfekt ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal, ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 10
Zona Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Rruga Rruga Brigada e VIII
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Ballkon I sapo investuar Depo I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

800€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Pamje Te Li... - 145m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Pamje te Lire!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe...

800€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Biznes Buze R... - 79m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen e Bllokut, buze rruges kryesore jepet me qira apartament 2+1 i shfrytezuar per biznes per shkak te vendndodhjes se favorshme. Apartamenti ndo...

850€ / muaj
Tek Gjimnazi Petro Nini Luarasi , Jepet Me Qira Apartam... - 85m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Tek Gjimnazi Petro Nini Luarasi , Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 11 katesh, me ashe...