Ne Bllok, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Super Pamje Dhe I Sapo Investuar!!! - 115m2

E mobiluar
1,400€ / muaj

  • Rruga Brigada e VIII
  • 107
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAJ696794 - Ne Bllok, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Super Pamje Dhe I Sapo Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar, i pajisur me ashensor, ndertim i vitit 2008. Apartamenti eshte i sapo investuar dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me hapesira te bollshme me dalje ne verande qe ofron nje pamje fantastike nga qyteti i Tiranes, gatimi i vecuar, 2 dhomat e gjumit ku njera prej tyre me ballkon, tualeti dhe lavanderia. Apartamenti ka nje lokacion perfekt ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal, ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 10
Zona Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Rruga Rruga Brigada e VIII
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Ballkon I sapo investuar Depo I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

312,500€
Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 Perfekt Per Investim!... - 115m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Andon Zako Çajupi

Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 Perfekt Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 6-katesh te mireadministruar me ashensor....

422,000€
Tek Liqeni Tiranes, Lake View Residence ,Shitet Apartam... - 150m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Kristo Luarasi

Tek Liqeni i Tiranes, ne Rezidencen Lake View, shitet super apartament 2+1+2, me pamje te mrekullueshme nga Liqeni. Apartamenti ndodhet ne katin e 13...

800€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Pamje Te Li... - 145m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Pamje te Lire!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe...