Ne Fresk, Shitet Vile Luksoze Individuale Me Pishine!!! - 1040m2

E mobiluar
1,500,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 160

Përshkrimi i pronës

REFAJ696766 - Ne Fresk, Shitet Vile Luksoze Individuale!!! Vila ka 3 kate banimi. Kati i pare i banimit organizohet nga nje living room me hapesira te bollshme, nje kuzhine dhe nje tualet modern me jacuzzi. Kati i dyte i banimit perbehet nga 3 dhoma gumi, nje biblioteke, nje tualet dhe shkalle te tjera te vecuara me ane te te cilave mundesohet aksesi ne oborr ose ne nje verande tjeter qetesie. Dy prej dhomave jane me ballkon me pamje nga kopshti dhe pishina. Gjithashtu vlen te permendet qe dhoma matrimoniale ka oxhak brenda. Edhe kati i trete organizohet ne dhoma gjumi. Vila eshte e arreduar ne menyre luksoze, me parket, investime elektrike dhe hidraulike moderne, mobilim luksoz me arkitekt dhe sisteme sigurie per te siguruar komoditet shume te larte jetese. I gjithe oborri eshte i mbjelle me lule, bar dhe me peme frutore. Ne te ndodhet dhe pishina e cila nuk ka vizibilitet dhe ruan privatesine dhe nje kend barbeque. Parkimi eshte i garantuar per rreth 4-5 automjete, vila ruhet me sistem alarmi & kamera, si dhe ofron te gjitha komoditetet dhe privatesine e nevojshme. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare THE Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 1040m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona Fresk - Linze - Dajt
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

419,000€
Cmim i diskutueshem

429,000€

Ne Fresk, Shitet Super Vile Me Investime Cilesore Dhe O... - 550m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk, ne Rrugen e Teleferikut, Shitet Super Vile 3 Kateshe me siperfaqe 550 m2 truall dhe siperfaqe te secilit kat nga 147 m2 me pus ne oborr, sis...