Prane 21 Dhjetorit, Shitet Njesi Biznesi Me Hapesire Te Bollshme!!! - 145m2

E pa mobiluar
317,500€

  • Rruga Frederik Shiroka
  • 86

Përshkrimi i pronës

REFAJ696690 - Prane 21 Dhjetorit, Rruga Frederik Shiroka Shitet Njesi Biznesi Me Hapesire Te Bollshme!!! Ambjenti eshte openspace dhe aktualisht eshte lene me qira. Njesia eshte me fasade xhami dhe me akses hyrje dhe dalje ne dy krahe. Njesia ka nje siperfaqe neto prej 127 m2 dhe ka nje shtese prej 15m2. Orientimi eshte Jug-Lindje. Njesia e biznesit eshte nje mundesi e shkelqyer investimi pasi mund te sherbeje per biznese te ndryshme, si: klinika, zyra, qender estetike etj., pasi zona ku ajo ndodhet ofron facilitete te ndryshme. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 145m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Rruga Rruga Frederik Shiroka
Viti i ndërtimit 1990
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

310,000€
Tek Kompleksi Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+1+P... - 118m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga e Kavajës

Tek Kompleksi Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+1+Post Parkimi, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe 118 m2 ndodhet ne katin e 3, te nj...

280,000€
Cmim i diskutueshem
Te Ish Parku I Autobuzave, Prane Supermarket Xhangolli,... - 112m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Ndre Mjeda

Te Ish -Parku i Autobuzave, Prane Supermarket Xhangolli, Shitet Ambient Biznesi Ideal Per Investim!!! Ambienti ,me siperfaqe bruto 111.4 dhe neto 106....

550€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Magnet, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me... - 84m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori, Ne Kompleksin Magnet, Jepet me Qira Ambient Biznesi !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej pallateve te Kompleksit "Magnet" dhe...