Tek Muhamet Gjollesha, Shitet Lokal I Investuar!!! - 147m2

E mobiluar
250,000€

  • Rruga Muhamet Gjollesha
  • 205

Përshkrimi i pronës

REFAJ696669 - Tek Muhamet Gjollesha, Shitet Lokal I Investuar!!! Lokali organizohet nga nje ambjent i jashtem me te drejte shfrytezimi rreth 45m2, ku ka dhe pjese gjelberimi 22 m2 te tjera te cilat jane po ashtu ne pjesen e jashtme dhe 80m2 eshte pjese e brendshme e shfrytezueshme e lokalit. Lokali ka dhe nje kuzhine por aktualisht nuk eshte funksionale pasi shfrytezohet vetem si Bar-Kafe. Ambjenti ka vetem nje tualet. Lokali eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi zona ku ajo ndodhet eshte e preferuar nga kalimtaret dhe institucionet e tjera. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 147m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Rruga Rruga Muhamet Gjollesha
Viti i ndërtimit 1995
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Verandë I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

250€ / muaj
Tek Rruga Frederik Shiroka, Jepet Njesi Biznesi Me Qira... - 30m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Frederik Shiroka

Tek Rruga Frederik Shiroka, Jepet Njesi Biznesi Me Qira I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje godine...

2,000€ / muaj
Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Njesi Biznesi... - 85m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Me Lokacion Perfekt! Njesia ndodhet ne katin e pare te godines, ka nje siperfaqe bruto 85.2 m2...

800,000€
Tek Tirana Garden Building, Shitet Ambient Komercial Op... - 160m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Shitet Super Ambient Komercial Openspace!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te godines 24 kateshe, nga te cilat 2 katet e para...