Jepet me qira super apartament 3+1+2 ne Rrugen e Kavajes ! - 135m2

E mobiluar
350€ / muaj

  • Rruga Him Kolli
  • 198
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAD23695 - Jepet me qira apartament 3+1+2 ne Rrugen e Kavajes ne katin e 11-te te nje pallati te pajisur me ashensor, me siperfaqe 135 m2 dhe orientim Jug-Perendim. Apartamenti organizohet ne: sallon i madh ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi 2 prej te cilave jane me pamje nga perendimi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ka mobilim te mire dhe ka shume hapsira ne secilen dhome. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder me te mirat per shkak se te ofron shume lehtesira, gjithashtu dhe mundesia e parkimit eshte e lehte pasi ofron parkim vetem per rezidentet e pallatit.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 135m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 11
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Rruga Him Kolli
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 11

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
113,500€

122,000€

Okazion !! Prane Delijorgjit, Shitet Apartament 3+1+2... - 147m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, Prane Delijorgjit, Shitet Apartament 3+1+2 tualete ne katin e 7 te nje pallati 12 katesh me ashensor. Pallati eshte ndertim i vi...

E RE
400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Bogdaneve, Jepet Me Qira Ambient Biznesi I... - 65m2
Rr. e Kavajes - Rruga e Bogdanëve

Tek Rruga e Bogdaneve, Jepet Me Qira Ambient Biznesi I Investuar!! Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar me ashens...

300€ / muaj
Tek Rruga "siri Kodra", Jepet Me Qira Apartamenti ! - 109m2
Siri Kodra - Rruga Siri Kodra

Rruga Siri Kodra, jepet me Qira Apartament 3+1 me siperfaqe te madhe. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh dhe ka siperfaqe 110 m2...