Ne Ali Dem, Shitet Apartament Fantastik 2+1+2 Totalisht I Investuar !!! - 110m2

E mobiluar
97,000€

  • Rruga Idriz Dollaku
  • 1000
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAD231469 - Ne Ali Dem Shitet apartament fantastik 2+1+2 tualete totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri 6-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti ka strukture teper te regullt dhe organizohet ne dhomen e ndenies se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera me tualet te dedikuar me dritare, dhe nje tualet te perbashket. Apartamenti eshte totalisht i investuar duke filluar qe nga sistemet hidraulike dhe elektrike te reja, mobilimi teper cilesor,vetrata dopioxham, hidrosanitare cilesore, elektroshtepiake te markave me te njohura, lavastovilje sobe me pianur etj. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe shitet i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te qeta ne Tirane dhe njekohesisht ofron dhe shume facilitete si psh: shkolla, kopshte, qendra shendetesore, banka, bare etj etj. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Ali Demi
Rruga Rruga Idriz Dollaku
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
88,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !! - 104m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Tek 5 Maji, ne kompleksin Alb Edil, shitet apartament 2+1+2 tualete ne ndertim te ri teper cilesor. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te...

93,000€

97,000€

Tek Bulevardi I Kasharit, Shitet Super Apartament 2+1 I... - 102m2
Yzberisht - Boulevard Kashar

Ne Bulevardin e Ri te Kasharit shitet super apartament 2+1 i sapo investuar. Apartamenti gjendet ne katin e 8 te nje pallati 8 katesh te mireadministr...

105,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Kodres Se Diellit, Shitet Apartament 2+1 I Inves... - 95m2
Kodra e Diellit - Rruga Rapo Hekali

Tek Kodra e Diellit, shitet apartament 2+1 i sapo investuar. Apartamenti me siperfaqe 95 m2 neto ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te miredministrua...