Te Kodra E Diellit,Shitet Vile Kater Kateshe Me Lokacion Perfekt!!! - 499m2

E mobiluar
800,000€

  • Rruga Rrapo Hekali
  • 133

Përshkrimi i pronës

REFAB655181 - Ne zonen e Kodres Se Diellit, prane Big Market, Shitet nje Vile 4 Kateshe. Vila shtrihet ne truall 330 m² me gjurme ndertimi 103 m², duke e bere siperfaqen e banimit ne total 499 m² pasi katet mbi te parin zgjerohen dhe vijne me nje hapesire prej 132 m2 ,te pajisur me certifikate pronesie. Ne katin e pare organizohet ne dy hapesira garzoniere secila me hyrje vecante aktualisht te dhena me qira, duke filluar me katet lart me shkalle te jashtme secili kat i organizuar si apartament 2+1 + 3 ballkone,me planimetri te njejta, te arreduar dhe po ashtu te dhena me qira.Perpara vila disponon dhe nje oborr qe sherben nje pjese per parkimin e makines si dhe nje pjese per lulishte,kend relaksi.Aksesohet shume lehte nga rruga kyesore dhe eshte shume prane unazes. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 499m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 4
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Rrapo Hekali
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Më shumë se një Ballkon Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

699,000€

730,000€

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Vile Fantastike... - 491m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit 1, shitet Vile Fantastike ne nje nga zonat me terheqese. Ne qofte se jeni duke kerkua...

799,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Farke, Shitet Vile 4 Kateshe Me Mbi 500 M2 Hapesire... - 520m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama

Ne Farke, ne super pozicion mbi kodrat e liqenit te farkes, shitet nje vile kater kateshe e rrethuar me 500 m² toke e sistemuar me gjelberim dhe pemet...