Tek 5 Maji, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar!!! - 97m2

E mobiluar
137,000€

  • Rruga 5 Maji
  • 342
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAB655139 - Te 5 Maji, Prane Shkolles "TIRANA JONE", Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar!!! Apartamenti me siperfaqe 97 m2 bruto, ndodhet ne katin e 1-re banim i 2 nga toka ne nje pallati te vitit 2022 te sapo perfunduar, me 2 ashensore. Organizohet ne korridorin qe ben shperndarjen ne ambientin e ndenjes dhe te gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, njera matrimoniale me tualet te dedikuar me dritare, dhoma tjeter opsionale per femije dhe nje tualet te bollshem te aksesueshem nga korridori. Apartamenti shitet totalisht i arreduar ne menyre cilesore. Eshte i investuar ne detaj, shtruar me parket laminat, sistem kondicionimi multisplit,vetratat triplex PVC qe bejne izolimin akustik dhe termik ,gjithashtu apartamenti ka te paguar siguracion per 10 vite. Orinetimi i apartamentit eshte i gjithi nga jugu qe i mundeson ndricim natyral pothuajse gjate gjithe dites. Prona disponon Dokumentacion te Plote Hipotekor. Zona ku ndodhet apartamenti eshte mjaft e preferuar dhe me shume facilitete si supermarkete, institucione arsimore, bankare etj.Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 97m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona 5 Maji
Rruga Rruga 5 Maji
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
140,000€

145,000€

Te Tregu Elektrik, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I In... - 116m2
Tregu Elektrik - Rruga Todi Shkurti

Prane Tregut Elektrik, te kompleksi Grand shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 116 m2 dhe neto 105 m2 ne katin e 2 banim te nje pallati 8 katesh i...

147,000€
Ne Rrugen E Dibres, Shitet Papafingo Me Verande !!! - 214m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2021, Shitet Papafingo 2+1+2, se bashku me verande me siperfaqe 110 m2. Ndertimi dallohet per p...

141,000€
Tek Fiori Di Bosco, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Ha... - 105m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne zonen e Don Boskos, tek Kompleksi Fiori Di Bosko ne nje pallat te ri dhe cilesor te vitit 2020 me ashensor shitet super apartament 2+1+2 me siperfa...