Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1, Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim!! - 115m2

E mobiluar
125,000€

  • Yzberisht
  • 2072
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAB654849 - Ne Yzberisht, tek Eco Market, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar Dhe Me Post Parkmi Te Perfshire Ne Cmim!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 115m² dhe neto 102 m² ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 9 katesh te vitit 2012 i mire administruar. Organizimi i apartamentit fillon me korridorin e bollshem qe ben shperndarjen ne ambientin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, vazhdon me 2 dhomat e gjumit njera matrimoniale dhe tjetra opsionale per femije si dhe nje tualet me dritare cka ben te mundur airosjen natyrale. Apartamenti shitet i mobiluar, totalisht i investuar me parket, kondicionim inverter, elektroshtepiaket te markave me cilesore ne treg. Orientimi i apartamentit eshte nga jugu, cka e ben te ndricuar nje pjese te konsiderueshme te dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e kerkuar per banim si edhe ka marre nje zhvillim te vrullshem kohet e fundit. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Yzberisht
Rruga Yzberisht
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

112,000€

120,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar!... - 104m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Ne Rrugen "Muhamet Deliu", Prane Deges Se Thesarit Shitet Super Apartament 2+1, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 104 m2...

124,000€

126,000€

Tek Kompleksi Kontakt, Shitet Apartament 2+1, I Mobilua... - 81m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane 21 Dhjetorit ,tek Kompleksi Kontakt shitet apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate banim te nje godine 9 kateshe me dy...

126,000€
Ne Kompleksin Golden Gate, Shitet Super Apartament 2+1,... - 97m2
Ali Demi - Bajram Curri

Ne Kompleksin Golden Gate, ne Zonen e Ali Demit, shitet apartament 2+1, me siperfaqe bruto 97.31 m2 dhe siperfaqe neto 85.36 m2 ne katin e 6 banim te...