Ne Astir, Prane Vila L, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht I Mobiluar!!! - 106m2

E mobiluar
93,000€

  • Rruga Loni Ligori
  • 927
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAB654822 - Ne Astir, Prane Vila L, shitet apartament 2+1+2 totalisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 teknik dhe te 3-te banim te nje pallati 8-katesh te mireadministruar i vitit 2010 me ashensor. Organizohet me korridorin qe ben shperndarjen ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar po ashtu me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi femijesh shume te bollshme, dhe 1 tualet te aksesueshem nga korridori. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar,ne cdo ambjent me kondicionim, elektroshtepiaket te markave me te mira etj. Orientimi i apartamentit eshte Jug dhe Perendim cka mundeson nje ndricim ne 80% te dites. Zona eshte nje zone e qete qe ofron nje jetese komode gjithashtu eshte nje zone e zhvilluar e cila ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme . Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 106m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Astir
Rruga Rruga Loni Ligori
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

97,600€
Ne Rezidencen Porcelan 1, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nd... - 86m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Fiks perballe Tv Klanit shitet apartament 2+1+2 bashke me nje post parkimi me cmim extra 15 mije euro,ne "Rezidencen Porcelan 1"ne faze ndertimi karab...

105,000€
Tek Restorant Durresi, Shitet Apartament 2+1 Plot Drite... - 94m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Prane Restorant Durresit, shitet apartament 2+1 plot drite, ne katin e 6 te nje pallati te ri 8 katesh me 2 ashensore. Apartamenti organizohet ne nje...

99,000€
Cmim i diskutueshem

105,000€

Ne Astir, Kompleksi Molla, Shitet Apartament 3+1+2 Me S... - 126m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Te Kompleksi Molla, Ne Astir, Shitet Apartament 3+1+2 Me Shume Hapesire!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 teknik te nje pallati 9 katesh shume te mi...