Ne Rrugen E Durresit, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 77m2

E pa mobiluar
169,500€

  • Rruga e Durrësit
  • 277
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA637555 - Ne Rrugen E Durresit, Perballe Colosseut, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!! Apartementi ndodhet ne katin e 2-banim te nje ndertimi 10-katesh dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhoma e gjumit me dalje ne ballkon dhe tualeti. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te mire te Tiranes me lokacion perfekt duke e bere nje mundesi shume te mire si per investim edhe per banim. Pallati dallohet per punime cilesore si fasada e ventiluar, termoizolimi, gjithashtu vlen te theksohet se shkalla ka dy ashensor dhe vetem tre apartamente ne kate. Ne Apartament jane bere punime ekstra si tualeti, instalimet cilesore, punimet e gipsit, grilat elektrike etj. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare The Right Deal +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 77m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Rruga Rruga e Durrësit
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 10

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

126,000€

129,500€

Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 1+1 Me Plani... - 70m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje kompleksi te ri ne...

175,000€
Tek Liqeni I Thate, Ne Residencen Park Life, Shitet Apa... - 58m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Hiqmet Buzi

Tek Liqeni i Thate, Ne Residencen Park Life, Shitet Apartament 1+1+ Post Parkimi !!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 banim te nje godine 4 kateshe, me...

160,000€
Tek Mine Peza, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Inves... - 73m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Mine Peza

Tek Mine Peza, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe totale 73 m2 ndodhet ne katin e 2, te nje ndertimi ekzistues, ve...