Te Kompleksi Urabn Planing, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!! - 70m2

E pa mobiluar
89,500€

  • Boulevard Kashar
  • 33
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA637543 - Te Kompleksi Urban Plan, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!! . Apartamenti ka siperfaqe bruto 70 m2 dhe siperfaqe neto 60.8 m2, ndodhet ne katin e 1 banim te nje kompleksi, objekt banimi 7-10 kate me 2 kate parkim nentoke. Apartamenti ka Orientimin Jug dhe organizohet si me poshte; korridori shperndares, salloni ku kemi sebashku kend gatimi dhe ambient ndenjie, dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon e cila lidhet me sallonin dhe tualeti qendror. Kompleksi dallohet per punimet teper cilesore duke filluar nga instalimet hidraulike-elektrike, termoizolim me fasade te ventiluar, shtrimi me pllake ose parket sipas deshires se klientit, dritaret dopioxham termike te pajisura me grila, hapesira pushimi dhe hapesira te gjelberta perreth kompleksit. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 70m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Boulevard Kashar
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
350€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Misto Mame, Tek Pallatet Cabej, Jepet Me Qira Aparta... - 55m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Artin Basha

Ne Misto Mame, Tek Pallatet Cabej, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 9 katesh, me ashen...

E RE
90,000€
Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 1+1 Nderti... - 67m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 1+1, Ne Objekt Te Sapo Perfunduar !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 67.3 m2, neto 58.2 m2 ndodhet ne kat...

E RE
80,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt !!! - 60m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt. Apartamenti me siperfaqe totale 60 m2, siperfaqe neto 54 m2 ndodhet ne kati...