Ne Paskuqan, Shitet Apartament 2+1+Verande Me Pamje Te Lire!! - 225m2

E pa mobiluar
170,000€

  • Unaza e Madhe
  • 55
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA637494 - Ne Paskuqan Shitet Apartament 2+1+Verande Me Pamje Te Lire!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne verande, dy dhomat e gjumit dhe tualeti. Apartamenti ka siperfaqe neto 74.08, siperfaqe perbashket 11.54, dhe verande 138.93. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat qe ka marre me shume zhvillim kohet e fundit per shkak te aksesit ne unazen e madhe te Tiranes. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 225m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine
Rruga Unaza e Madhe
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
166,000€
Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Construksion, Shitet Sup... - 123m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Construksion, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 123 m2 ,neto 106...

E RE
170,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Globe, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!... - 95m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Stavri Themeli

Prane Globe, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati 7 katesh, me ashensor. Apartamenti ka nje sipe...

E RE
175,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi Ri, Shitet Apartament 2+1 Tek Rezidenca S... - 105m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, Tek Rezidenca San Paulo Shitet Super Apartament 2+1+2 Ideal Per Investim. Apartamenti me siperfaqe bruto 105 m2 dhe sipe...