Ne Porcelan, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!! - 33m2

E pa mobiluar
300€ / muaj

  • Rruga Kahreman Ylli
  • 45

Përshkrimi i pronës

REFAA637487 - Ne Porcelan, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!! Dyqani me siperfaqe totale 33 m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Dyqani organizohet si nje ambient i vetem openspace dhe nje tualet, gjithashtu ka edhe nje verande ne pjesen para e cila mund te shfrytezohet ne varesi te biznesit qe deshironi te zhvilloni. Dyqani eshte i pajisur me fasade xhami e cila i jep nje mundesi shume te mire reklamimi biznesit. Dyqani mund te perdoret si qender kursesh, zyre, farmaci, qender estetike, dyqane te ndryshme etj. Ambienti jepet 300 euro neto. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 33m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Rruga Rruga Kahreman Ylli
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Verandë Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

340,000€
Tek Materniteti I Ri, Shitet Ambient Komercial I Persht... - 135m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Bajram Curri Boulevard

Prane Maternitetit Te Ri, Shitet Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne zone shume te kerkuar dhe eshte i pershtatshem per klinike mjekesore. Fasada e...

300€ / muaj
Ne Kompleksin Mangalem 21, Jepet Me Qira Dyqan, I Persh... - 33m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Tek Ali Demi, Ne kompleksin Mangalem 21, Jepet Me Qira Dyqan, I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje...

697,500€
Afër Porcelanit, Buze Rruges Kryesore Ne Katin 0, Shite... - 155m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Super mundesi investimi ne ambient biznesi/dyqan me superlokacion!!!! Pa arritur ne Porcelan, buze rruges kryesore, ne nje kompleks te ri ne fazen pe...