Prane Komisariatit Nr 4, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar!! - 53m2

E mobiluar
67,000€

  • SH61
  • 234
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA637481 - Prane Komisariatit Nr 4, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje ndertese 1-kateshe dhe organizohet nga salloni ndenjes me kendin e gatimit dhe e merr driten nga pjesa e dhomes se gjumit, si dhe tualeti qe eshte me dritare. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 53m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 1
Zona Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Rruga SH61
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 1

Tipare

Hipotekë Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
66,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Univers City, Shitet Apartament 1+1 Ne Faze Perfund... - 64m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Te Univers City, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje godine 9 kateshe, me ashensor. Prona ka nje si...

E RE
77,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Kubature Te Rregullt... - 60m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Ne Fresk, Prane Auto Kalaja Shitet Apartament 1+1 Me Kubature Te Rregullt. Apartamenti me siperfaqe bruto 60 m2 , neto 52.3 m2 ndodhet ne katin e dyt...

68,000€
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Apollo", Shitet Aparta... - 81m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Lidhja e Prizrenit

Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "APOLLO", Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 80.74 m2 dhe eshte...