Okazion Kleringu! Tek Palladium Rezidence Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshem!! - 90m2

E mobiluar
152,000€

  • Rruga e Ullishtes
  • 44
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA637451 - Okazion Kleringu! Tek Palladium Rezidence Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshem!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te godines, me siperfaqe bruto 89.42 m2 dhe siperfaqe neto 77.42 m2. Apartamenti organizohet me korridorin qe strukturon ambientin e ndenjes me kend gatimi me vete, nje dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Kompleksi pozicionohet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit, ne kodrinat e Liqenit te Thate. Arkitektura e nderteses lejon qarkullimin e ajrit , drite natyrale dhe integrimin e mjedisit perreth me apartamentin. Ambientet e perbashketa dhe relaksuese qe ofrojne mundesi socializimi gjate perditshmerise suaj. Recepsioni ne hyrje te nderteses do te jete ne dispozicion te banoreve per cdo informacion qe do te nevojitet. Barriera fizike per zhurmat, strukture antisizmike dhe infrastrukture e mireorganizuar. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 1
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Rruga e Ullishtes
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 6

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

184,500€

196,000€

Tek Liqeni I Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartam... - 78m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 1+1 Me Orientim dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje godine...

162,000€
Ne Rrugen E Durresit, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim... - 77m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Durrësit

Ne Rrugen E Durresit, Perballe Colosseut, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!! Apartementi ndodhet ne katin e 2-banim te nje ndertimi 10-katesh dh...

145,000€
Te Porto Lalzi, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Per... - 64m2
Gjiri i Lalzit - Rruga Bregdeti

Te Porto Lalzi, Shitet Apartament 1+1 Me Planimteri Perfekte!! . Apartamenti ndodhet ne njeren nga godinat ne katin e 3 teknik me siperfaqe totale 63....