Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!! - 110m2

E mobiluar
800€ / muaj

  • Selita e Vjetër
  • 22
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA637358 - Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit dhe tualeti. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe bashke me apartamentin jepet mundesi per nje post parkimi me vlere ekstra 100 euro.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Selita e Vjetër
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 4

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
850€ / muaj
Tek Rruga E Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 2+1 M... - 151m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Rruga e Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati 8 katesh, me ashensor. Pron...

E RE
800€ / muaj
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tot... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja...

279,000€

284,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim D... - 118m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 2+1 Me Orientim dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8...