Te Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! - 111m2

E pa mobiluar
245,000€

  • Kavaja Street
  • 103
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAA637351 - Te Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit, tre dhomat e gjumit, dhoma matrimoniale me tualet te brendshem me dritare, nje dhome tjeter me dalje ne ballkon dhe nje tualet tjeter. Kompleksi eshte nje nga komplekset me elitare te Tiranes, shume i preferuar si per banim edhe per investim. Apartamenti eshte i sapo rinovuar, qe nga tualeti, parketi dyert etj. Bashke me Apartamentin ofrohet mundesia per dy poste parkimi dhe nje depo me cmim ekstra 45000 euro. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 111m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 9
Zona 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

239,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 3+1+... - 154m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 3+1+2 Me Pamje Fantastike Me Strukture Te Rregullt Dhe Hapesire Te Bollshme!!! Apartamenti ka nje s...

241,000€
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 3+1+2, Ne Ndertim... - 151m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca AVID, Shitet Super Apartament !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 150.6 m2 dhe siperfaqe neto 130.4 m2, ndod...

252,000€
Te Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 3+1+2 I Mobilua... - 162m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Kroit

Te Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 3+1+2 I Mobiluar !!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje ndertimi te ri te pajisur me ashensor pj...