Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!! - 90m2

E mobiluar
500€ / muaj

  • Selita e Vjetër
  • 26
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA637326 - Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mireadministruar dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit, dy dhomat egjumit dhe tualeti. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ofron nje pamje te lire te qytetit te Tiranes. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Selita e Vjetër
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 6

Tipare

Ashensor I mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

750€ / muaj
Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parki... - 81m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Eduard Mano

Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parkim Te Perfshire Ne Cmim !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 6 katesh. Prona ka n...

206,000€
Te Liqeni Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Nder... - 118m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Te Liqeni Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5-katesh ne ndertim e siper, aktual...

500€ / muaj
Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobil... - 80m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Nikolla Jorga

Tek Ish Ekspozita, tek Rruga "Nikolla Jorga" prane Restorant Tepelena jepet me qira apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne ka...