Tek Komuna e Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! - 97m2

E mobiluar

237,000€

235,000€

  • Rruga Anton Lufi
  • 183
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA637218 - Tek Komuna e Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-katesh dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne balkon, dy dhomat e gjumit dhe tualeti. Pallati ku ndodhet apartamenti eshte nje nga pallatet ne cilesore te zones me sistem kapot dhe me punime shume cilesore. Apartamenti ka orientim Lindje-Perendim duke pasur drite dielli ne pjesen me te madhe te dites. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare The RightDeal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 97m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Anton Lufi
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
242,000€
Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Aparta... - 106m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Apartament 2+1+2 Me Garazh Te Perfshire Ne Cmim!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8 ka...

E RE
140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per In... - 89m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadmin...

225,000€
Cmim i diskutueshem

230,000€

Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja neto....