Te Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!! - 101m2

E pa mobiluar
240,000€

  • Rruga Gjik Kuqali
  • 315
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA637157 - Te Stadiumi Dinamo, Prane Luis Medical Center, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te mireadministruar me shkallen e sapo rinovuar dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit te vecuar dhe me dalje ne verande, dy dhomat e gjumit dhe tualeti me dritare. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me elitare te Tiranes duke bere qe apartamenti te jete nje mundesi shume e mire per biznes per zyra, klinika te ndryshme etj si dhe per banim. Apartamenti eshte rinovuar totalisht nga fillimi qe nga punimet elektrike, hidraulike, vetratat etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 101m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Rruga Rruga Gjik Kuqali
Viti i ndërtimit 1990
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Verandë I sapo investuar Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

235,000€

237,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Anton Lufi

Tek Komuna e Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

230,000€
Prane Teg Tek "Tulipan Residence" Shitet Apartament 2+1... - 144m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Haxhi Dushku

Prane TEG tek "Tulipan Residence" Shitet apartament 2+1+2 ! Apartamenti ka siperfaqe 144.08m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem me dalje ne ba...

800€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Pamje Te Li... - 145m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Pamje te Lire!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe...