Te 21-Dhjetori, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!!! - 60m2

E mobiluar
125,000€

  • Rruga Kongresi i Lushnjes
  • 667
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAA637100 - Te 21-Dhjetori Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar dhe organizohet nga korridori shperndares salloni ndenjes, kendi i gatimit i vecuar, dhoma e gjumit dhe tualeti. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te preferuara per banim dhe investim, duke bere qe apartamenti te jete nje mundesi e mire per investim per tu perdorur per qira ditore dhe mujore. Apartamenti eshte totalisht i investuar qe nga punimet elektrike hiodraulike etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Rruga Rruga Kongresi i Lushnjes
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë I sapo investuar Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
118,200€
Ne Kinostudio, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te R... - 79m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Aleksandër Moisiu

Ne Kinostudio, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje objekti 7 katesh, te mireadministruar me ashen...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!... - 56m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Muhamet Gjollesha

Te 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire per sa i perket nivelit te jeteses, qetesise,...

126,000€

129,500€

Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 1+1 Me Plani... - 70m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje kompleksi te ri ne...