Ne Komune Te Parisit, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! - 125m2

E mobiluar
225,000€

  • Rruga Tish Dahia
  • 208
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAA637071 - Ne Komune Te Parisit, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar me dy ashensor dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me dalje ne ballkon, kendi i gatimit i vecuar, tre dhomat e gjumit, dy tualete me dritare dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim, pasi ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Ne Apartament jane bere investime ekstra vetratat termike, parketi etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 125m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 4
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Tish Dahia
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

217,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apa... - 170m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apartament 3+1+2 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 169.28m² dhe siperfaqe neto 14...

220,000€

230,000€

Tek Komuna E Parisit Shitet Apartament 2+1+2, I Sapo In... - 100m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Prokop Mima

Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1+2, I Sapo Investuar. Apartamenti ndodhet fare prane "Kristal Center", ne nje zone qe ofron te gjitha facili...

1,000€ / muaj
Prane Qendres Kristal, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me... - 160m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Prokop Mima

Ne zonen e Komunes se Parisit, prane qendres Kristal jepet me qira apartament 3+1 me gatim te vecuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pall...