Ne Komune Te Parisit, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! - 125m2

E mobiluar
225,000€

  • Rruga Tish Dahia
  • 196
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAA637071 - Ne Komune Te Parisit, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar me dy ashensor dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me dalje ne ballkon, kendi i gatimit i vecuar, tre dhomat e gjumit, dy tualete me dritare dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim, pasi ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Ne Apartament jane bere investime ekstra vetratat termike, parketi etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 125m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 4
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Tish Dahia
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

234,500€
Cmim i diskutueshem
Prane Komunes Se Parisit, Shitet Apartament 3+1 Ne Nder... - 117m2
Komuna e Parisit - Rruga Hiqmet Delvina

Prane Komunes Se Parisit, Shitet Apartament 3+1+2 Ne Ndertim Te Ri !!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 117 m2 dhe siperfaqe neto 101 m². Organizimi i...

208,000€
Cmim i diskutueshem

228,000€

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 3+1+... - 154m2
Rezidenca Kodra e Diellit 2 - Rruga Zallit

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 3+1+2 Me Pamje Fantastike Me Strukture Te Rregullt Dhe Hapesire Te Bollshme!!! Apartamenti ka nje s...

216,000€
Cmim i diskutueshem
Pas Viles Gold, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje... - 121m2
Vila Gold - Rruga Gjon Buzuku

Pas Viles Gold, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje Spektakolare!!! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate banim (i teti nga toka) i nje ndertimi te...